AKTUALNOŚCI

   

 

Rejestracja w jedną minutę

18 sierpień 2017

Od dziś wprowadziliśmy uproszczony proces rejestracji nowych uczestników Wspólnego Rynku. Dzięki niemu nasi nowi klienci mogą szybko i bez zbędnych formalności rozpocząć korzystanie z naszego serwisu i pomnażanie oszczędności z wymiany walut.

 

Od dziś nowa odsłona naszego serwisu.

04 maj 2017

Nasza platforma zmienia się dla Twojej firmy. Teraz możesz jeszcze prościej, przejrzyściej i wygodniej wymieniać waluty na Wspólnym Rynku i rozliczać szybko transakcje w dowolnym banku. 

 

Adam Maciejewski przewodniczącym Rady Wspólnego Rynku

29 październik 2015

Adam Maciejewski, były prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, został przewodniczącym nowo powołanej Rady Wspólnego Rynku. Jej celem jest wspieranie rozwoju produktów i usług finansowych dla uczestników naszej społeczności. Korzystając z wiedzy i doświadczenia osób uznawanych za autorytety w dziedzinie finansów i od lat zaangażowanych w rozwój rynku finansowego w Polsce, chcemy wspólnie z naszymi Klientami tworzyć przestrzeń do korzystnej współpracy między przedsiębiorstwami.

 

Kaucja FX – wpłacaj mniej, wymieniaj więcej

11 maj 2015

Dzięki nowemu rozwiązaniu Kaucja FX, dostępnemu na sesjach Easy FX, wpłacając niewielką kwotę możesz zawierać transakcje przed dostarczeniem sprzedawanej waluty.

 

Easy FX

16 marzec 2015

Wprowadzamy nową sesję - Easy FX, która pozwala w każdej chwili zawierać proste transakcje po aktualnym, najlepszym kursie z rynku międzybankowego w Londynie, na kwotę do 5 mln EUR każda. Easy FX pozwala także wystawiać własne oferty (Order FX) realizowane automatycznie przez całą dobę na rynku międzybankowym w Londynie, Nowym Jorku i Tokio.

 

Transakcja online do 5 mln euro

18 listopad 2014

Na Wspólnym Rynku Walutowym możesz realizować transakcje online o wartości do 5 mln euro każda lub do 10 mln euro na sesjach prywatnych. Bez spreadu walutowego, taniej niż w bankach. Klient sam decyduje, jaką kwotę i po jakim kursie wymienia.

 

Dostawa walut w każdym banku

21 październik 2014

Wspólny Rynek zapewnia dostęp do najlepszych kursów z każdego banku w Polsce. Dzięki dostawie walut z każdego i do każdego banku, możesz efektywniej zarządzać płynnością na rachunkach Twojej firmy w różnych bankach.

 

Sesja Notowania FX dostępna 24h na dobę

01 październik 2014

Sesja Notowania FX jest dostępna 24 godziny na dobę. Dzięki temu umożliwia realizowanie transakcji po kursach, które nie są dostępne w godzinach aktywności europejskiego rynku międzybankowego. Jeśli złożysz ofertę z kursem, który zostanie osiągnięty w czasie pracy amerykańskiego lub azjatyckiego rynku walutowego, Twoja transakcja zostanie zrealizowana.

 

Wspólny Rynek rozszerza listę walut, które można wymieniać na platformie

15 wrzesień 2014

Obecnie na każdej sesji Wspólnego Rynku Walutowego przedsiębiorstwa mogą wymieniać EUR, USD, GBP, CHF za PLN oraz EUR za USD.

 

Notowania FX – nowa sesja na Wspólnym Rynku Walutowym

01 wrzesień 2014

Wspólny Rynek uruchamia nową sesję - Notowania FX, na której firmy mogą dokonywać transakcji walutowych po ustalonym przez siebie kursie albo po kursie innego uczestnika lub animatora Wspólnego Rynku. Klient sam decyduje, z których rozwiązań chce skorzystać i po jakim kursie dokona wymiany. Jedno zlecenie może dzielić tak by zyskać jak najwięcej.

 

1 - 10
NextNext